Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon San. Ltd. Şti.

2002 Yılında kurulan Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon San. Ltd. Şti. uzman teknik kadrosuyla endüstriyel otomasyon ürünleri pazarlama, mühendislik hizmetleri, proje, uygulama, montaj ve servis hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. Ayper elektrik, konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerinin satışını yaparak, teknik desteğini ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Gelişmiş tasarım ve üretim donanımlarına sahip yüksek nitelikli kadrosunun yarattığı sinerji, Ayper'in yenilikçi çözümlerinin arkasındaki en büyük güçtür. Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ışığında, toplum yararını gözeterek ve çevreyi koruyarak, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve IS0 9000 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamak firmanın kalite politikası olarak benimsenmiştir. Sağladığı yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi fikirler ve teknolojik çözümlerle, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak Ayper'in temel hedefidir.

Ayper, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp beklentilerinin ötesinde çözümler sunmaya odaklanmıştır. Ayper Elektrik çalıştığı firmalarca sadece malzeme tedarikçisi olarak değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak görülmektedir. Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede, en uygun şartlarla cevap verecek donanıma ve stok seviyesine sahiptir.

Firmamız bünyesinde tüm elektrik, elektronik ve otomasyon şalt malzemeleri bulunmakta olup, satışı gerçekleştirilmektedir. Ekli dosyada size belirttiğim referans firmalarımıza proje işlerinde ve malzeme tedariğinde yardımcı olmaktayız.

Malzeme ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vereceğimizi tahahhüt eder,MİSYON...SİZİN İÇİN!

Herkese, her yerde ve her zaman Yeni Elektrik Dünyasının en mükemmel imkanlarını vermek... Ayper Elk, faaliyet yürüttüğü satış ve otomasyon konusunda, yenilikçi ve farklı çözümler üretebilmek amacıyla her alanda sınırlarını zorlayarak "satış ve otomasyon" alanında Türkiye’nin en önde gelen firmaları arasında olmayı hedefliyor. Kazanılmış başarılarla yetinmemek, hep daha iyisini sunmak Ayper Elk. kültürünün bir parçası. Çünkü amaç mükemmellik. Ayper Elk, her geçen gün ürün ve hizmet kapsamını cesaretle genişletiyor, yeni büyüme olanaklarını artırıyor.

VİZYON...SİZİN İÇİN!

Elektrik, bugün hiç olmadığı kadar geleceğin enerjisi olma yolunda. Artan talepler, değişen elektrik enerjisi üretim teknikleri, yeni uygulamalar ve giderek daha entegre hale gelen yeni sistemler... Elektrik, otomasyon ve haberleşme teknolojilerinin tek bir noktaya yöneldiği yeni bir çağ başlıyor. Esnek, güvenilir ve temiz elektrik sistemleri günlük hayatımızda kullandığımız her hizmet ve ürünün yaratılmasında vazgeçilmez bir rol oynuyor.